Prezentacja firm

sponsorzy

Alfasigma to jedna z czołowych włoskich firm farmaceutycznych, działa w blisko 90 krajach na całym świecie, zatrudnia ponad 3000 pracowników. Posiada laboratoria badawcze i rozwojowe we Włoszech oraz 5 zakładów produkcyjnych, których produkty są sprzedawane na całym świecie. We Włoszech firma zajmuje pozycję lidera na rynku leków na receptę, gdzie – oprócz silnego ukierunkowania na gastroenterologię – jest obecna w wielu obszarach terapeutycznych opieki zdrowotnej. Alfasigma produkuje i sprzedaje również leki dostępne bez recepty, nutraceutyki i suplementy diety. Przedsiębiorstwo Alfasigma powstało w 2015 r. w wyniku połączenia Alfa Wassermann i Sigma-Tau – dwóch znanych włoskich grup farmaceutycznych. Wartość jego rocznej sprzedaży przekracza miliard euro.

HAMMERmed Medical Polska to wiodący na polskim rynku dystrybutor nowoczesnych metod leczenia oraz produktów medycznych. Współpracujemy z największymi koncernami o światowym zasięgu. Dzięki naszym rozwiązaniom poprawia się jakość i skuteczność leczenia pacjentów oraz komfort pracy lekarzy.
Wzbogacamy polski system opieki medycznej o sprawdzone metody leczenia najgroźniejszych schorzeń, w takich dziedzinach jak: chirurgia naczyniowa, kardiologia, onkologia, radiologia, endoskopia czy leczenie otyłości.

Ipsen Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży farmaceutycznej. Tworzymy młody zespół, który z pasją dąży do poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Naszą misją jest poszukiwanie i rozwój innowacyjnych terapii w leczeniu ciężkich chorób, a także dawanie nadziei pacjentom, ich rodzinom oraz lekarzom. W pracy kierujemy się naszym motto: „Innovation for patient care”

SANDOZ jest światowym liderem w obszarze leków generycznych i biorównoważnych, a misją Firmy jest szerzenie dostępu do leków w Polsce i na całym świecie. Odkrywamy nowe sposoby na poprawę jakości i wydłużenie ludzkiego życia. Marka Sandoz to znak jakości i dostępności finansowej leków, której zaufali pacjenci oraz pracownicy służby zdrowia.

Kim jesteśmy | Sandoz PL

Sanofi to innowacyjna, globalna firma biofarmaceutyczna, której przyświeca jeden cel, aby zgodnie z hasłem „We chase the miracles of science to improve people’s lives” stawiając na potęgę nauki, zmieniać świat na lepsze. W 100 krajach zaangażowane i utalentowane zespoły pracują na rzecz zmiany oblicza medycyny, czyniąc niemożliwe możliwym. Firma tworzy terapie oraz szczepionki, które ratują życie milionom ludzi na całym świecie. Kluczowym punktem ambicji firmy jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna. Sanofi zatrudnia w Polsce blisko 900 pracowników. Jedna z 74 światowych fabryk Sanofi, zlokalizowana jest w Rzeszowie. Co roku firma produkuje w rzeszowskim zakładzie ponad 70 milionów produktów leczniczych, które trafiają zarówno na rynek polski jak i do 23 innych krajów. Siedziba główna Sanofi Polska mieści się w Warszawie, a centrum dystrybucyjne w podwarszawskich Błoniach. W 2021 roku Sanofi znalazło się wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce z tytułem Top Employer Poland 2021. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych. Firma notowana jest na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) i Nowym Jorku (NYSE: SNY).

Viatris Polska dokłada wszelkich starań, by zapewnić ludziom na całym świecie najwyższą jakość opieki na wszystkich etapach życia. Zespół naszych pracowników, stworzony z połączenia firm Mylan i Upjohn, stawia sobie za cel dostarczanie pacjentom wysokiej jakości leków, terapii odpowiadających na potrzeby pacjentów, szczególnie w obszarach terapeutycznych tj: gastroenterologia, okulistyka, urologia, psychiatria i kardiologia.

VITADIET to marka produktów, wytwarzanych przez polską firmę, posiadającą wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję rynkową. Wyroby VITADIET są produkowane jedynie ze starannie dobranych, naturalnych i przebadanych surowców. Receptury produktów są sukcesywnie udoskonalane, tak aby zawierały jedynie niezbędne składniki. Zaawansowana infrastruktura badawczo-rozwojowa oraz wykwalifikowany i doświadczony personel dają gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów VITADIET.

firmy biorące udział w konferencji / wystawcy