Prezentacja firm

Alfasigma to jedna z czołowych włoskich firm farmaceutycznych, działa w blisko 90 krajach na całym świecie, zatrudnia ponad 3000 pracowników. Posiada laboratoria badawcze i rozwojowe we Włoszech oraz 5 zakładów produkcyjnych, których produkty są sprzedawane na całym świecie. We Włoszech firma zajmuje pozycję lidera na rynku leków na receptę, gdzie – oprócz silnego ukierunkowania na gastroenterologię – jest obecna w wielu obszarach terapeutycznych opieki zdrowotnej. Alfasigma produkuje i sprzedaje również leki dostępne bez recepty, nutraceutyki i suplementy diety. Przedsiębiorstwo Alfasigma powstało w 2015 r. w wyniku połączenia Alfa Wassermann i Sigma-Tau – dwóch znanych włoskich grup farmaceutycznych. Wartość jego rocznej sprzedaży przekracza miliard euro.

HAMMERmed Medical Polska to wiodący na polskim rynku dystrybutor nowoczesnych metod leczenia oraz produktów medycznych. Współpracujemy z największymi koncernami o światowym zasięgu. Dzięki naszym rozwiązaniom poprawia się jakość i skuteczność leczenia pacjentów oraz komfort pracy lekarzy.
Wzbogacamy polski system opieki medycznej o sprawdzone metody leczenia najgroźniejszych schorzeń, w takich dziedzinach jak: chirurgia naczyniowa, kardiologia, onkologia, radiologia, endoskopia, leczenie niepłodności czy leczenie otyłości.

Ipsen Poland Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma branży farmaceutycznej. Tworzymy młody zespół, który z pasją dąży do poprawy jakości życia pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Naszą misją jest ciągłe poszukiwanie i rozwój innowacyjnych terapii w leczeniu ciężkich chorób, a także dawanie nadziei pacjentom, ich rodzinom oraz lekarzom.
W pracy kierujemy się naszym motto: „Innovation for patient care”

Firma Janssen, jedna z czołowych innowacyjnych firm farmaceutycznych na świecie. Tworzy ją ponad 30 tys. osób w ponad 150 krajach, zaangażowanych w działania na rzecz odkrywania, rozwijania i upowszechniania terapii ratujących życie i poprawiających jego jakość. Janssen tworzy przyszłość, w której choroby będą należały do przeszłości. 
W Janssen Pharmaceutical Companies of Johnson & Johnson niestrudzenie pracujemy nad tym, aby taka przyszłość stała się rzeczywistością dla pacjentów na całym świecie. Chcemy to osiągnąć, wykorzystując do walki z chorobami zdobycze nauki, poprawiając dostęp do leczenia dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i okazując serce nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Skupiamy się na tych obszarach medycyny, w których możemy dokonać największych zmian. Są to choroby układu krążenia i metaboliczne, choroby immunologiczne, choroby zakaźne i szczepionki, choroby centralnego układu nerwowego, onkologia i nadciśnienie płucne.

Firma Orphalan opracowuje metody leczenia chorób rzadkich, aby zmieniać życie pacjentów na lepsze. Chcemy wyciągnąć rękę do pacjentów, którzy często czują się zapomniani. Wierzymy, że wszyscy pacjenci z chorobami rzadkimi na całym świecie powinni mieć dostęp do innowacyjnych sposobów leczenia, które zapewnią im lepszą opiekę i pozytywnie wpłyną na życie ich samych i ich rodzin.
Nasza historia
Jesteśmy francuskim start-upem powstałym w 2011 r., dumnym ze wsparcia udzielanego nam przez wiodących inwestorów, których wspólna wizja zakłada tworzenie firmy wywierającej znaczący, wartościowy wpływ na życie pacjentów z chorobami rzadkimi.

Więcej informacji na stronie: https://www.orphalan.com/
Kontakt: anna.pisuk@orphalan.pl

OSE Immunotherapeutics is an integrated biotechnology company focused on developing and partnering therapies to control the immune system for immuno-oncology and autoimmune diseases. The Company’s immunology research and development platform is focused on three areas:  T-cell-based vaccination, Immuno-Oncology (focus on myeloid targets), Auto-immunity & Inflammation.

Firma PRO.MED.PL jest częścią czeskiej firmy farmaceutycznej PRO.MED.CS Praha a.s., działającej na 25 rynkach i posiadającej własną bazę naukowo-badawczą. W Polsce działamy ponad 10 lat. Jesteśmy organizatorem i partnerem spotkań naukowych, których celem jest prezentacja najnowszych zdobyczy medycyny oraz wymiana doświadczeń specjalistów z Europy i Azji. PRO.MED.CS Praha a.s. jest stałym uczestnikiem United European Gastroenterology Week oraz organizatorem International Symposium of Gastroenterology (ISG), a także organizatorem międzynarodowego konkursu na najlepszą pracę naukową w dziedzinie gastroenterologii i hepatologii Dr. Bares Award.
Zapraszamy na nasze wirtualne stoisko https://promedstoisko.pl/

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą tworzącą przyszłościowe rozwiązania w zakresie zdrowia, a naszą misją jest ochrona zdrowia i poprawa samopoczucia naszych pacjentów.
Linia naszych preparatów gastroenterologicznych:
– adresuje istotne obszary terapeutyczne
– ma na celu wsparcie obecnych terapii oraz poprawę jakości życia pacjentów
– ma skuteczność potwierdzoną w badaniach klinicznych.

Od 1991 roku VARIMED Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym jako wyłączny Dystrybutor oraz Autoryzowany Serwis najwyższej klasy sprzętu medycznego międzynarodowego koncernu PENTAX Medical należącego do globalnej marki HOYA. Lata współpracy z PENTAX-em to bogate doświadczenie dzielone z grupą inżynierów i specjalistów, którzy współtworzyli światowy rynek endoskopowy.
 Wraz z rozwojem firmy, chcąc poszerzać naszą ofertę,  nawiązywaliśmy kontakty handlowe z innymi światowymi producentami sprzętu medycznego. W efekcie czego nasze portfolio produktowe  jest bardzo szerokie – można w nim znaleźć m.in.: endoskopy giętkie, wyposażenie pracowni endoskopowych (m.in. myjnie, szafy), narzędzia endoskopowe i urologiczne ( jedno- i wielorazowe), aparaty ultrasonograficzne, monitory medyczne, lasery chirurgiczne czy oprogramowanie służące archiwizacji danych medycznych.
Poza doświadczeniem w branży endoskopii, możemy również poszczycić się pozycją eksperta
w zakresie szeroko rozumianej ultrasonografii urologicznej. Od 2013 roku jesteśmy bowiem  oficjalnym i wyłącznym Dystrybutorem sprzętu firmy  BK Medical, która istnieje na światowym rynku od ponad 50 lat. Wieloletnie doświadczenie na rynku medycznym, wykorzystanie najnowszych technologii m.in.  opatentowane i sprawdzone procedury wykonywania biopsji spowodowały, że BK Medical zajmuje pozycję lidera w produkcji innowacyjnych aparatów oraz nowatorskich głowic ultrasonograficznych dla urologii i chirurgii.
Jakość, niezawodność, wiedza i wieloletnie doświadczenie decydują o naszej silnej pozycji na rynku medycznym. Przekonali się o tym nasi klienci, których grono cały czas się powiększa. Wsparcie dla ekspertów w medycynie – to nasz cel, który realizujemy każdego dnia, wyposażając placówki medyczne w sprzęt światowych marek, by eksperci mieli dostęp do nowoczesnych rozwiązań.

Viatris Polska dokłada wszelkich starań, by zapewnić ludziom na całym świecie najwyższą jakość opieki na wszystkich etapach życia. Zespół naszych pracowników, stworzony z połączenia firm Mylan i Upjohn, stawia sobie za cel dostarczanie pacjentom wysokiej jakości leków, terapii odpowiadających na potrzeby pacjentów, szczególnie w obszarach terapeutycznych tj.: gastrologia, okulistyka, urologia, psychiatria i kardiologia.
Viatris posiada szerokie porfolio leków oryginalnych, generycznych i biopodobnych, a także produktów dostępnych bez recepty.

Zentiva jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, która opracowuje, wytwarza i dostarcza wysokiej jakości leki na receptę i OTC, zapewniając dostęp do produktów leczniczych w kilkunastu kluczowych obszarach terapeutycznych. Siedziba główna firmy znajduje się w Pradze, a jej oddziały w kilkudziesięciu krajach europejskich. W Polsce jesteśmy obecni od 2003 roku, będąc zaufanym partnerem pacjentów, środowisk medycznych i całego rynku farmaceutycznego. Więcej na www.zentiva.pl i www.zentiva.com